Redactor şef: Beatrice Osanu
beatrice.osanu@m.ro

Redactori:

Bianca Poptean
bianca.poptean@m.ro

Madalina Dragoi
​madalina.dragoi@m.ro

Alexandra Necsoiu
​alexandra.necsoiu@m.ro

Producator video: Narcis Rosioru
​narcis.rosioru@m.ro

Director Editorial: Petriana Condrut
petriana.condrut@m.ro

Project Manager: Mihaela Arsene
mihaela.arsene@m.ro

Publisher: Daniel Secarea
daniel.secarea@m.ro

 

http://www.csid.ro/autori/

 

Ce se intampla, doctore? - este publicat de Mediafax Group SA
Datele companiei sunt urmatoarele:
Nr.reg.com.: J40/6876/2010; CUI: RO 27189522
Sediu: Bucuresti, Str. Nicolae Iorga, Nr. 5, Sector 1
Cont deschis la ING BANK; IBAN: RO 43 INGB 0001 0081 9398 8920

 

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nicio instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax Group.